cz en

TJ SOKOL KŘEMŽE
ODDÍL ORIENTAČNÍCH SPORTŮ

Konečné výsledky Štít Podkletí 2011



Konečné výsledky kategorie 11.9.2011 18:22:24
Štít Podkletí 2011
===ČSOS-KRE===================================================Orienteering Organiser 2010===


Konečné výsledky kategorie: D10 1.8km 20m 9k
--------------------------------------------------------------------------------
1.Ševčíková Kateřina PCB PCB0151 20.35 + 0.00
2.Horáková Barbora LEN LEN0150 29.00 + 8.25
3.Klimešová Alena KRE KRE0151 34.36 + 14.01
4.Kubáková Nela SJH SJH0451 35.39 + 15.04
5.Moravcová Šárka KRE KRE0053 130.29 + 109.54
Pěstová Eliška LEN LEN0251 DISK

Konečné výsledky kategorie: D12 1.8km 65m 9k
----------------------------------------------------------------------------------
1.Klimešová Šarlota KRE KRE0051 32.41 + 0.00
2.Nováková Kateřina KRE KRE0052 38.42 + 6.01

Konečné výsledky kategorie: D14 2.0km 55m 10k
----------------------------------------------------------------------------------
1.Štefaniuková Eliška CST CST9851 32.28 + 0.00
2.Gottfriedová Adéla VCB VCB9755 41.32 + 9.04

Konečné výsledky kategorie: D16 3.6km 120m 13k
----------------------------------------------------------------------------------
1.Zemanová Aneta LEN LEN9551 50.20 + 0.00
2.Machová Ivana KRE KRE9651 52.43 + 2.23
3.Konecna Eliska KCK KCK9612 97.50 + 47.30
4.Jeníčková Kateřina CST CST9652 100.25 + 50.05
5.Dušková Jana LEN LEN9451 123.15 + 72.55

Konečné výsledky kategorie: D18 3.6km 120m 13k
----------------------------------------------------------------------------------
1.Machová Miroslava KRE KRE9451 43.51 + 0.00

Konečné výsledky kategorie: D21 6.0km 240m 22k Ranking:0.0000 * 1.00
----------------------------------------------------------------------------------
1.Gregorová Kamila CTB CTB8151 50.59 + 0.00 R: 0b
2.Baldrianová Barbora VSP VSP7850 57.32 + 6.33 R: 0b
3.Hulcová Pavla KSH KSH7753 58.51 + 7.52 R: 0b
4.Teringlová Martina VCB VCB7851 61.49 + 10.50 R: 0b
5.Kristýna Flašarová KCK KCK9054 70.42 + 19.43 R: 0b
6.Junová Lenka KSU KSU7653 71.12 + 20.13 R: 0b
7.Tichá Tereza SJH SJH9452 75.54 + 24.55 R: 0b
8.Komárková Lenka TJH TJH7651 77.47 + 26.48 R: 0b
9.Pelcová Pavla CST CST7454 94.40 + 43.41 R: 0b
10.Šustrová Hana KSH KSH7755 114.06 + 63.07 R: -0b
11.Lenka Zemanová KTA KTA8851 132.47 + 81.48 R: -0b

Konečné výsledky kategorie: D35 4.2km 160m 14k
--------------------------------------------------------------------------------------------
1.Marie Dulovcová KRE KRE7051 46.52 + 0.00
2.Machová Ivana KRE KRE6451 56.16 + 9.24
3.Tichá Jana TJH TJH6451 63.46 + 16.54
4.Gottfriedová Marcela VCB VCB7055 70.29 + 23.37
5.Nováková Alena KRE KRE7451 77.17 + 30.25
6.Hudečková Jana LEN LEN6851 79.31 + 32.39
7.Peřinková Irena BBM BBM6550 87.45 + 40.53
8.Pešlová Martina LEN LEN6751 117.41 + 70.49
Kubáková Žaneta SJH SJH7751 DISK

Konečné výsledky kategorie: D45 3.2km 115m 12k
--------------------------------------------------------------------------------------------
1.Kovaříčková Darja KRE KRE6302 46.25 + 0.00
2.Hejzlarová Vladimíra VCB VCB5651 50.13 + 3.48
3.Troupová Vladěna KRE KRE6351 50.45 + 4.20
4.Zemanová Alena KTA KTA6351 85.45 + 39.20
Mikešová Iveta LEN LEN6551 DISK
Bremová Martina LEN LEN8451 DISK
Mikešová Marie KRE KRE7052 DISK

Konečné výsledky kategorie: D55 2.3km 69m 11k
--------------------------------------------------------------------------------------------
1.Boučková Ludmila OCB OCB4351 65.51 + 0.00
2.Alena Hudečková KTA KTA4351 104.57 + 39.06

Konečné výsledky kategorie: DF 1.8km 20m 9k
--------------------------------------------------------------------------------------------
1.Zemanová Andrea LEN LEN0450 24.57 + 0.00
2.Chládová Adéla KRE KRE 43.44 + 18.47
3.Chládová Dominika KRE KRE 43.48 + 18.51
4.Komárková Jindra TJH TJH0451 64.15 + 39.18
Šafaříková lucie CST CST0351 DISK

Konečné výsledky kategorie: H10 1.8km 20m 9k
--------------------------------------------------------------------------------------------
1.Pšenička Adam TCB TCB0201 21.17 + 0.00
2.Mareš Jakub LEN LEN0201 25.44 + 4.27
3.Novák Jakub KRE KRE0201 25.59 + 4.42
Gottfried Adam VCB VCB0005 DISK

Konečné výsledky kategorie: H12 1.8km 65m 9k
--------------------------------------------------------------------------------------------
1.Konečný Matěj KCK KCK9907 24.41 + 0.00
2.Kubák Martin SJH SJH9902 32.20 + 7.39
3.Petzi Mario LEN LEN0000 46.28 + 21.47

Konečné výsledky kategorie: H14 3.2km 115m 12k
--------------------------------------------------------------------------------------------
1.Ash Adam OCB OCB9701 51.10 + 0.00
2.Růta Vojtěch KTA KTA9701 56.22 + 5.12
3.Horák Petr LEN LEN9800 114.00 + 62.50
4.Dušek Aleš LEN LEN9801 120.05 + 68.55
Peřinka Šimon BBM BBM9700 DISK

Konečné výsledky kategorie: H16 4.2km 160m 14k
--------------------------------------------------------------------------------------------
1.Záděra Pavel BBM BBM9500 38.03 + 0.00
2.Ptáček Pavel BBM BBM9600 44.11 + 6.08
3.Ptáček Patrik BBM BBM9800 48.11 + 10.08
4.Princ Matěj TCB TCB9501 67.19 + 29.16
5.Honsa Lukáš ACB ACB9601 80.16 + 42.13
6.Bouček Jakub OCB OCB9501 94.30 + 56.27

Konečné výsledky kategorie: H18 5.5km 195m 19k
--------------------------------------------------------------------------------------------
1.Prais Marcel KRE KRE9302 55.42 + 0.00
2.Hulec Filip PCB PCB9401 59.16 + 3.34
3.Funda Jiří API API9301 63.01 + 7.19
4.Zimmermann Martin KRE KRE9301 63.30 + 7.48
5.Jíša Ondřej KRE KRE9303 67.58 + 12.16
6.Princ Jakub TCB TCB9301 69.08 + 13.26
7.Havlena Ondřej CST CST9304 78.54 + 23.12
8.Fajrajzl Oldřich API API9302 81.55 + 26.13

Konečné výsledky kategorie: H21 8.1km 310m 25k Ranking:0.0000 * 1.00
--------------------------------------------------------------------------------------------
1.Šafařík Ivo CST CST7401 67.36 + 0.00 R: 0b
2.Teringl Radek VCB VCB6502 69.37 + 2.01 R: 0b
3.Pelc Václav CST CST6702 69.44 + 2.08 R: 0b
3.Janošík Radek VCB VCB7402 69.44 + 2.08 R: 0b
5.Ptáček Pavel BBM BBM6508 69.51 + 2.15 R: 0b
6.Klimeš Petr KRE KRE7701 70.43 + 3.07 R: 0b
7.Blažek Martin ZVO ZVO7505 71.29 + 3.53 R: 0b
8.Pěsta Roman LEN LEN6802 73.05 + 5.29 R: 0b
9.Červák Jan LCE LCE8001 75.47 + 8.11 R: 0b
10.Hejzlar Josef VCB VCB5601 76.48 + 9.12 R: 0b
11.Tichý Martin TJH TJH6401 78.40 + 11.04 R: 0b
12.Gregor Martin CTB CTB7701 82.25 + 14.49 R: 0b
13.Vébr Jiří KTA KTA6901 84.05 + 16.29 R: 0b
14.Hulec Jakub KSH KSH8401 102.36 + 35.00 R: 0b
15.Pešta Jiří MIL MIL7201 109.05 + 41.29 R: 0b
16.Komárek Arnošt TJH TJH7701 110.05 + 42.29 R: 0b
17.Mach Martin KRE KRE9201 114.18 + 46.42 R: 0b
18.Mareš Ladislav MIL MIL7202 124.19 + 56.43 R: 0b

Konečné výsledky kategorie: H21K 4.7km 180m 16k Ranking:0.0000 * 1.00
--------------------------------------------------------------------------------------------
1.Vojtěch Jaroslav PVD PVD8201 44.54 + 0.00 R: 0b
2.Kouba Zdeněk KRE KRE 52.15 + 7.21 R: 0b
3.Sedlecký Libor LEN LEN8701 61.34 + 16.40 R: 0b
4.Bláha Petr PVD PVD8901 67.06 + 22.12 R: 0b
5.Pešl Petr LEN LEN9002 70.05 + 25.11 R: 0b
6.Sedlecký Robert LEN LEN8301 70.35 + 25.41 R: 0b
7.Rozin Jaroslav LEN LEN9003 76.41 + 31.47 R: 0b
8.Chrapan Filip LEN LEN8901 77.03 + 32.09 R: 0b
9.Dušek Vlastimil LEN LEN8102 81.23 + 36.29 R: 0b
10.Mráz Ondřej LEN LEN9001 83.27 + 38.33 R: 0b

Konečné výsledky kategorie: H35 6.9km 215m 19k
--------------------------------------------------------------------------------------------
1.Baldrian Petr PGP PGP7203 59.06 + 0.00
2.Funda Jiří API API6401 68.35 + 9.29
3.Princ David TCB TCB6901 72.44 + 13.38
4.Rakovec Michal SCP SCP6901 80.04 + 20.58
5.Ševčík Marek PCB PCB6701 83.05 + 23.59
6.Kubák Martin SJH SJH7401 83.21 + 24.15
7.Šustr Pavel KSH KSH7001 89.04 + 29.58
8.Hudeček Karel LEN LEN6803 92.05 + 32.59

Konečné výsledky kategorie: H45 5.1km 204m 20k
--------------------------------------------------------------------------------------------
1.Mražík Karel KRE KRE5901 59.45 + 0.00
2.Blabla Zdeněk PCB PCB5901 60.08 + 0.23
3.Pšenička Miloslav TCB TCB6101 65.24 + 5.39
4.Denemarek Oldřich BBM BBM5100 67.36 + 7.51
5.Honsa Luděk ACB ACB6301 72.26 + 12.41
6.Ash Chris OCB OCB5801 82.54 + 23.09
7.Zeman Martin LEN LEN6901 118.14 + 58.29
8.Fajrajzl Jaromír API API5601 133.14 + 73.29
Mikeš Pavel KRE KRE6501 DISK
Horák Petr LEN LEN7201 DISK
Filo Pavel LEN LEN6801 DISK-LIM.

Konečné výsledky kategorie: H55 4.7km 180m 16k
--------------------------------------------------------------------------------------------
1.Šafařík Bedřich CST CST4601 63.27 + 0.00
2.Moravec Miloš KRE KRE5301 70.36 + 7.09
3.Rychtecký Josef VCB VCB4801 70.55 + 7.28

Konečné výsledky kategorie: H65 3.7km 150m 14k
--------------------------------------------------------------------------------------------
1.Gřunděl Ivan SJH SJH4201 55.29 + 0.00
2.Rakovec Miloš SCP SCP4500 57.01 + 1.32
3.Pich Josef CST CST4002 58.41 + 3.12
4.Bouček Václav OCB OCB4101 61.35 + 6.06

Konečné výsledky kategorie: HDR 1.8km 20m 9k
--------------------------------------------------------------------------------------------
1.Teringl Vojťěch VCB VCB0702 2.22 + 0.00
2.Janošíková Marjánka VCB VCB0752 17.19 + 14.57
3.Ševčíková Eliška PCB PCB0451 25.56 + 23.34
4.Hudečková Lucie LEN LEN0550 29.57 + 27.35
5.Šustr Ondřej KSH KSH0501 30.03 + 27.41
6.Mikeš Vojtěch KRE KRE0401 30.36 + 28.14
7.Novák Vítek KRE KRE0601 35.59 + 33.37
8.Fořtová Eliška VCB VCB 43.25 + 41.03
9.Fořtová Lucie VCB VCB 43.37 + 41.15
10.Marešová Karolína MIL MIL0701 55.42 + 53.20
11.Janošíková Evulenka VCB VCB0552 57.00 + 54.38
12.Teringlová Vendula VCB VCB0451 66.15 + 63.53
Pelc Tadeáš CST CST0601 DISK
Baldrianová Eva VSP VSP0751 DISK
Klimeš Jan KRE KRE0402 DISK
Čermáková Adéla KRE KRE VZDAL

Konečné výsledky kategorie: HF 1.8km 20m 9k
--------------------------------------------------------------------------------------------
1.Mikeš Antonín KRE KRE0203 15.16 + 0.00
2.Šustr Antonín KSH KSH0201 23.22 + 8.06
3.Baldrian Tomáš VSP VSP0405 37.05 + 21.49
Pelc Matyáš CST CST0401 DISK

Konečné výsledky kategorie: P3 3.7km 150m 14k
--------------------------------------------------------------------------------------------
1.Hulec Vladimír PCB PCB6201 63.59 + 0.00
2.Vacková irena KRE KRE 74.21 + 10.22
3.Koubová Mirka KRE KRE 89.20 + 25.21
4.Drábková Markéta TJH TJH 135.49 + 71.50
Kouba Jan KRE KRE DISK

Výsledky družstev o Štít Podkletí:
1. KRE 83b
2. LEN 38b
3. CST 30b
4. VCB 28b
5. BBM 20b
6. TCB 18b
6. PCB 18b
8. OCB 17b
9. SJH 15b
10.KTA 13b 
WebDnes - webové stránky snadno
©2008, oddíl orientačních sportů Křemže