cz en

TJ SOKOL KŘEMŽE
ODDÍL ORIENTAČNÍCH SPORTŮ

Štít Podkletí 13

 


Konečné výsledky kategorie                                                18.5.2013
                                        Podkletí 13
===ČSOS-KRE==============================Orienteering Organiser 2010===
 
 
Konečné výsledky kategorie: D10         1.3km   40m 6k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1.Šafaříková Lucie         CST                  CST0351       12.27  +      0.00
  2.Zemanová Andrea          LEN                  LEN0450       13.44  +      1.17
 
Konečné výsledky kategorie: D10N        1.6km   15m 6k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Teringlová Vendula       VCB                  VCB0451       12.40  +      0.00
  2.Janošíková Eva           VCB                  VCB0552       14.33  +      1.53
  3.Ševčíková Eliška         PCB                  PCB0451       15.43  +      3.03
 
Konečné výsledky kategorie: D12         1.5km   40m 10k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Ševčíková Kateřina       PCB                  PCB0151       18.56  +      0.00
  2.Pěstová Eliška           LEN                  LEN0251       21.19  +      2.23
  3.Kuberová Katka           KRE                  KRE           29.41  +     10.45
  4.Horáková Barbora         LEN                  LEN0150       33.00  +     14.04
 
Konečné výsledky kategorie: D14         1.5km   40m 10k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Klimešová Šarlota        KRE                  KRE0051       15.36  +      0.00
  2.Nováková Kateřina        KRE                  KRE0052       19.09  +      3.33
  3.Pelcová Kateřina         CST                  CST0050       25.39  +     10.03
  4.Ash Kristina             OCB                  OCB0051       31.08  +     15.32
    Moravcová Šárka          KRE                  KRE0055   DISK              
    Jelenová Natálie         KRE                  KRE0056   DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: D16         1.9km   85m 11k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Štefanyuková Eliška      CST                  CST9851       29.56  +      0.00
  2.Gottfriedová Adéla       VCB                  VCB9755       33.10  +      3.14
 
Konečné výsledky kategorie: D18         1.9km   80m 13k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Zemanová Aneta           LEN                  LEN9551       18.05  +      0.00
 
Konečné výsledky kategorie: D21         2.8km  100m 17k  Ranking:0.0000 * 1.00
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Martanová Michaela       LEN                  LEN8851       31.27  +      0.00  R:    0b
  2.Soudková Martina         TCB                  TCB8551       34.40  +      3.13  R:    0b
  3.Soudková Eliška          TCB                  TCB9251       37.17  +      5.50  R:    0b
  4.Soudková Alena           TCB                  TCB5851       50.13  +     18.46  R:    0b
  5.Kovářová Lenka           TJH                  TJH8652       52.03  +     20.36  R:    0b
 
Konečné výsledky kategorie: D35         2.8km  100m 17k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Dulovcová Marie          KRE                  KRE7051       31.23  +      0.00
  2.Pelcová Pavla            CST                  CST7454       37.13  +      5.50
  3.Hudečková Jana           LEN                  LEN6750       41.27  +     10.04
  4.Tichá Jana               TJH                  TJH6451       44.23  +     13.00
  5.Machová Ivana            KRE                  KRE6451       47.20  +     15.57
  6.Klimešová Lenka          KRE                  KRE7501       65.10  +     33.47
  7.Nováková Alena           KRE                  KRE7450       70.56  +     39.33
  8.Nováková Pavlína         PVD                  PVD7151       71.57  +     40.34
  9.Gottfriedová Marcela     VCB                  VCB7055       74.59  +     43.36
 
Konečné výsledky kategorie: D45         1.9km   80m 13k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Hejzlarová Vladimíra     VCB                  VCB5651       24.16  +      0.00
  2.Kovaříčková Darja        KRE                  KRE6352       24.53  +      0.37
  3.Pešlová Martina          LEN                  LEN6751       27.54  +      3.38
  4.Troupová Vladěna         KRE                  KRE6351       28.35  +      4.19
  5.Doubková Iva             LEN                  LEN6250       32.45  +      8.29
  6.Brémová Hilda            KRE                  KRE           39.33  +     15.17
 
Konečné výsledky kategorie: D55         1.9km   85m 11k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Kovářová Milena          TJH                  TJH5351       43.56  +      0.00
  2.Boučková Ludmila         OCB                  OCB4351       83.40  +     39.44
 
Konečné výsledky kategorie: H10         1.3km   40m 6k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Kolařík Mikuláš          KRE                  KRE0400       11.41  +      0.00
  2.Pelc Matyáš              CST                  CST0401       14.10  +      2.29
  3.Hrubeš Karel             KRE                  KRE0300       16.37  +      4.56
 
Konečné výsledky kategorie: H10N        1.6km   15m 6k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Pelc Tadeáš              CST                  CST0601       13.21  +      0.00
  2.Mikeš Vojta              KRE                  KRE0501       15.14  +      1.53
 
Konečné výsledky kategorie: H12         1.5km   40m 10k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Mikeš Antonín            KRE                  KRE0200       37.18  +      0.00
  2.Novák Jakub              KRE                  KRE0201       40.20  +      3.02
 
Konečné výsledky kategorie: H14         1.8km   90m 12k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Bušík David              KTA                  KTA0002       33.29  +      0.00
  2.Petzi Mario              LEN                  LEN0000       36.14  +      2.45
  3.Novák Jan                KRE                  KRE           71.38  +     38.09
 
Konečné výsledky kategorie: H16         1.9km   85m 11k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Ash Adam                 OCB                  OCB9701       28.53  +      0.00
  2.Horák Petr               LEN                  LEN9800       32.57  +      4.04
 
Konečné výsledky kategorie: H18         2.4km  100m 16k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Bouček Jakub             OCB                  OCB9501       34.58  +      0.00
  2.Novák Radek              PVD                  PVD9601       38.43  +      3.45
 
Konečné výsledky kategorie: H20         4.2km  210m 26k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Hulec Filip              PCB                  PCB9401       45.00  +      0.00
  2.Zimmermann Martin        KRE                  KRE9301       48.01  +      3.01
  3.Jíša Ondřej              KRE                  KRE9303       61.53  +     16.53
 
Konečné výsledky kategorie: H21         4.2km  210m 26k  Ranking:0.0000 * 1.00
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Pelc Václav              CST                  CST6702       36.54  +      0.00  R:    0b
  2.Šafařík Ivo              CST                  CST7401       39.00  +      2.06  R:    0b
  3.Teringl Radek            VCB                  VCB6502       40.51  +      3.57  R:    0b
  4.Přikryl Petr             ABM                  ABM6708       41.17  +      4.23  R:    0b
  5.Meloun Ondřej            VCB                  VCB8101       41.38  +      4.44  R:    0b
  6.Hošek Lubomír            VCB                  VCB6101       41.41  +      4.47  R:    0b
  7.Kovář Jaroslav           TJH                  TJH8901       42.52  +      5.58  R:    0b
  8.Tichý Martin             TJH                  TJH6401       43.54  +      7.00  R:    0b
  9.Janošík Radek            VCB                  VCB7402       44.09  +      7.15  R:    0b
 10.Brožka Martin            VCB                  VCB6901       44.43  +      7.49  R:    0b
    Flašar Jan               PGP                  PGP8610   DISK              
    Hejzlar Josef            VCB                  VCB5601   DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H21K        2.8km  145m 17k  Ranking:0.0000 * 1.00
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Pešl Petr                LEN                  LEN8901       35.14  +      0.00  R:    0b
  2.Sedlecký Libor           LEN                  LEN8701       41.11  +      5.57  R:    0b
  3.Komrska Milan            CST                  CST8901       71.14  +     36.00  R:    0b
 
Konečné výsledky kategorie: H35         3.6km  140m 20k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Funda Jiří               API                  API6401       36.47  +      0.00
  2.Ševčík Marek             PCB                  PCB6701       39.07  +      2.20
  3.Pěsta Roman              LEN                  LEN6802       40.30  +      3.43
  4.Hartvich Otto            OPI                  OPI6900       46.24  +      9.37
  5.Pešta Jiří               MIL                  MIL7201       54.47  +     18.00
  6.Horák Petr               LEN                  LEN7301       65.34  +     28.47
 
Konečné výsledky kategorie: H45         2.8km  145m 17k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Blabla Zdeněk            PCB                  PCB5901       32.27  +      0.00
  2.Soudek Vojtěch           TCB                  TCB5601       36.27  +      4.00
  3.Mražík Karel             KRE                  KRE5901       41.24  +      8.57
  4.Mikeš Pavel              KRE                  KRE6501       42.21  +      9.54
  5.Bušík Milan              KTA                  KTA6301       96.36  +     64.09
 
Konečné výsledky kategorie: H55         2.4km  100m 16k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Fiala Miloš              KSH                  KSH4801       34.08  +      0.00
  2.Jadviščok Ladislav       UOL                  UOL5101       35.15  +      1.07
  3.Rychtecký Josef          VCB                  VCB4801       37.11  +      3.03
  4.Šafařík Bedřich          CST                  CST4601       40.19  +      6.11
  5.Moravec Miloš            KRE                  KRE5301       52.37  +     18.29
  6.Ash Chris                OCB                  OCB5801       56.13  +     22.05
  7.Křenek Aleš              VCB                  VCB4901       68.47  +     34.39
 
Konečné výsledky kategorie: H65         1.9km   80m 13k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Bouček Václav            OCB                  OCB4101       29.11  +      0.00
  2.Pich Josef               CST                  CST4002       51.37  +     22.26
 
Konečné výsledky kategorie: HDR         1.6km   15m 6k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Hudečková Lucie          LEN                  LEN0551       15.26  +      0.00
  2.Hořejší Jarmila          KRE                  KRE           18.06  +      2.40
  3.Šandová Lucie            LEN                  LEN           18.32  +      3.06
  4.Toncarová Katka          PVD                  PVD0951       19.52  +      4.26
  5.Klimeš Jan               KRE                  KRE0701       22.36  +      7.10
  6.Teringl Vojtěch          VCB                  VCB0702       24.22  +      8.56
  7.Janošíková Marie         VCB                  VCB0752       24.39  +      9.13
  8.Gerciová Laura           LEN                  LEN           26.00  +     10.34
  9.Kratschmer Jakub         VCB                  VCB           27.09  +     11.43
 10.Kratschmer David         VCB                  VCB           30.17  +     14.51
 
Konečné výsledky kategorie: P           1.8km   90m 12k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Míchal Petr              Neregistrovaní       NNN7401       19.17  +      0.00
  2.Musil Jan                Neregistrovaní       NNN5701       23.00  +      3.43
  3.Mikešová Marie           KRE                  KRE7002       35.19  +     16.02
  4.Kofroň Tomáš             KRE                  KRE           48.07  +     28.50
  5.Hnilička Jiří            Neregistrovaní       NNN7101       50.32  +     31.15
  6.Kolínský Ivan            KRE                  KRE           70.30  +     51.13
  7.Fiklík David             KRE                  KRE           74.53  +     55.36
  8.Píšová Lída              KRE                  KRE           86.56  +     67.39
  9.Hrádková Jitka           KRE                  KRE           91.32  +     72.15
    Klimešová Alena          KRE                  KRE       DISK              

 

 

 

Konečné výsledky družstev                                                18.5.2013

WebDnes - webové stránky snadno
©2008, oddíl orientačních sportů Křemže